Binance ve O 8 Borsa, 14 Altcoin İçin Güzel Haberler Verdi!

Kripto para dünyası, 29 Nisan’da hareketli bir gün geçirdi. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Japon Yeni paritesinde alım-satım imkanı sunmak için 4 yeni işlem çifti eklediğini duyurdu. En büyük kripto para borsalarından OKX ise Runecoin madenciliği sunmaya başladı. Bu gelişmeler kripto para dünyasının potansiyeline işaret ediyor.

Binance, Japon Yeni paritesinde alım-satım imkanı sunuyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 29 Nisan Perşembe günü yaptığı resmi açıklama ile Cardano (ADA), Shiba Inu (SHIB), Solana (SOL) ve Ripple (XRP) kripto paraları için 4 yeni işlem çifti ekleyeceğini duyurdu. Bu sayede ADA, SHIB, SOL ve XRP yatırımcıları, Japon Yeni (JPY) paritesinde alım-satım yapabilecek. Yatırımcılar, TSİ 30 Nisan saat 11.00’den itibaren ADA/JPY, SHIB/JPY, SOL/JPY ve XRP/JPY ile Binance üzerinde ticarete başlayabilecek.

OKX, Runecoin madenciliği sunmaya başlıyor

En büyük kripto para borsalarından OKX, 29 Nisan’da Runecoin’i OKX Jumpstart platformuna eklediğini duyurdu. Runecoin madenciliği, bu tarihten itibaren başlayacak. Kullanıcılar, bu süreçte borsada Bitcoin stake ederek Runecoin madenciliği yapabilecekler. Bitcoin’deki Runes protokolü kullanılarak oluşturulan ve toplamda 21 milyar arzı olan Runecoin, Ordinals topluluğuna airdrop yoluyla dağıtılmıştı. OKX tarafından yapılan açıklamaya göre Bitcoin staking havuzunda 367,5 milyon token kazılabilecek. Her kullanıcı kişi başına en fazla 0,3 Bitcoin stake edebilecek.

9 yeni coin farklı borsalarla buluşuyor

Elektrikli araçlara odaklanan bir kripto para birimi olan Electric Vehicle Direct Currency (EVDC), 29 Nisan’da LBank borsasında listelendi. RoboHero (ROBO), MEXC borsasında; SIX Network (SIX), Bitget borsasında; Meson Network (MSN), BitMart, MEXC ve Gate.io borsalarında; CryptoGPT (CRGPT) ve Ergo (ERG), MEXC borsasında; SolGoat (SOLGOAT), MEXC borsasında; FlareFox (FLX), XT.com borsasında; Basenji (BENJI), BitMart borsasında; Zynecoin (ZYN), MEXC borsasında listelendi. Renewable Energy (RET) ise 29 Nisan’da LBank borsasında listelendi.

Kripto para dünyası 29 Nisan’da hareketli bir gün geçirdi. Binance yeni işlem çiftleri açarak Japon Yeni paritesinde alım-satım imkanı sunarken, OKX Runecoin madenciliği sunmaya başladı. 9 yeni coin ise farklı borsalarda listelenerek yatırımcılarla buluştu. Bu gelişmeler, kripto para dünyasının dinamizmini ve büyüme potansiyelini gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir